• Tel: 0533 395 81 05
  • avonevi@hotmail.com

Avon Temsilci Girişi

avon-temsilci-girisi-nasil-yapilir

Avon Temsilci Girişi

Başarılı olmak için öncelikle hızlı olmak gerekir. Bunun için siparişlerinizi en hızlı şekildi girmeli gelişmeleri sürekli takip etmelisiniz. Çünkü hata, uyarı mesajı vs durumu olabilmektedir. Bunun için tüm Avon temsilcileri mutlaka kendilerine tahsis edilen paneli kullanmalarını öneriyoruz. Size gelen temsilci numaranız ile birlikte yapmanız gereken sadece şifre oluşturarak paneli hemen kullanmaya başlarsınız.

avon-satis-temsilciligi-basvuru-formu-kayıt

Avon Temsilci Girişi Nasıl Yapılır?
Evet arkadaşlar satış görevlisi numaramız ve şifremiz hazırsa hemen başlayabiliriz. Arada bir tasarımı yenilenen resmi Avon İnternet sitesi yazılarımızın değişmesine neden oluyor. 2016 Yılı sonlarında tekrar bir tasarım değişikliği yapılmış olup, son değişikliğe göre anlatım aşağıda yapılmaktadır.

Temsilci Numarası ve Şifre Gereklidir
Öncelikle panele girebilmek için temsilci numarası ve şifreye ihtiyacımız olacaktır. Numaranız başvurunuz onaylanması ile birlikte kayıt esnasında belirttiğiniz telefon numarasına kısa mesaj olarak gönderilmektedir. Numarası gelmeyen yada unutan arkadaşların yapması gerekenler aşağıdaki bağlantıda anlatılmaktadır. Avon temsilci şifresi ise gönderilmeyip, kişinin kendisi oluşturması gereken bir uygulamadır. Bunun için öncelikle temsilci numaranız olması gerekir. Numaranız var ise aşağıda yer alan bağlantıda şifrenizin nasıl alınacağına dair detaylı ve görsellerle desteklenmiş anlatım yer almaktadır. http://www.temsilcievi.com/iletisim

(1. Adım) Yandaki Bağlantıya Tıklayın Giriş Yapın https://kozmetik.avon.com.tr/yonetici/temsilci/
Yukarıda yer alan bağlantı (link) satış görevlilerine özel sayfa olup, o linki bir yere kayıt edebilir, yada sitemizden bakabilirsiniz. İlk aşama olarak yukarıda verdiğim sayfaya giriyoruz. Aynı şekilde Avon.com.tr sitesine girerek yukarıda bulunan Temsilci Girişi butonuna tıklayarak, aynı sayfaya ulaşabilirsiniz. Açılan sayfada aşağıda da göreceğiniz gibi  sizden temsilci numarası ve şifrenizi girmenizi isteyecektir. Gerekli bilgileri girdikten sonra Devam butonuna tıklıyoruz.

(2. Adım) İşinizi Yönet Tıklayın Evet arkadaşlar giriş ekranında istenen bilgileri doğru ve eksiksiz girmeniz halinde sizi 2 farklı seçenek karşılayacaktır. İşini Yönet ve Online Mağazana Git butonları arasında tercih etmek gerekir. Bizim ihtiyacımız olan şuan İşini Yönet olacaktır. Bu butona tıkladığınızda artık işlerinizi ve kazancınızı artırma fırsatı bulacağınız temsilci sayfasına ulaşmış olacaksınız.

avon-temsilci-girisi-nasil-yapilir

Temsilci Sitesinde Neler Yapılır?
Girdiğimiz bu sayfada hangi işlemleri yapabiliriz, nasıl işimize yarar dilerseniz birazda bu hususta bilgilere yer verelim. Öncelikle profesyonel anlamda çalışmak için bu gereklidir.

Sipariş Girişi: Avon temsilcileri siparişlerini 3 şekilde yapabilmektedir. İnternet, telefon (SMS, Arama) ve sipariş formunu doldurup iletmek şeklinde yapılmaktadır. En hızlı ve güvenli olanı İnternet üzerinden online yapmanız olacaktır. Çünkü 2 dakika gibi kısa bir sürede günün 24 saati ve nerede ne zaman olursanız olun, İnternet bağlantısı olan her yerden bilgisayar yada mobil cihazlarla yapabilirsiniz. Sipariş verirken size geliş fiytatı ve stok problemi olan ürünleri anında görebilirsiniz.

Sipariş ve Kargo Takibi: Yukarıda 24 saat istediğiniz zaman sipariş girebileceğiniz belirtildi fakat bilmeniz gereken siparişlerin hafta içi 09:00 ile 15:30 saatleri arasında girilmesidir. Çünkü hafta sonu ve bu saatler dışında yapılan girişler bir sonraki gün yada ilk iş günü işleme alınmaktadır. Neyse siparişinizi girdiğinizde takip ekranında yeni olarak görülür. Bu aşamada görevliler sizin ödemesi geçmiş borç vs bilgileriniz olup, olmadığını kontrol ederek onay vermektedir. Onaylanan siparişiniz hazırlanıp, sevkiyata hazırlanıyor şeklinde görülür. Bu süreçten sonra kargolanır ve yine panelden kargonun durumu, nerede olduğu ve ne zaman teslim edileceği görülmektedir.

Borç Bilgileri / ÖdemeBir dğer önemli konu ise satış görevlilerinin fatura bilgileri ve son ödeme tarihleri ile bilgiler olup, ödemeniz gereken ücretleri ve son ödeme tarihini bir tıkla görebilirsiniz. Dilerseniz ödemelerinizi kredi kartı ile tek çekim ve taksitle ödeme yapabilirsiniz. Bu konuda daha fazla bilgi için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız. avon temsilci ol

Online Katalog / Panorama Dergisi Temsilcilerin en önemli satış aracı olan katalog ve panorama dergisi her kampanya ilk siparişiniz ile gönderilmekte olup, dilerseniz panele giriş yaparak katalog ve panorama dergisini online olarak inceleyebilirsiniz.

Fırsat Duyuruları / Haberler Avon İnternet sitesini düzenli takip ettiğinizde bir çok fırsat ile karşılaşırsınız katalog dışında kısa süreli %70’e varan indirimlerle fırsatlar düzenlenmektedir. Panelde duyurusu yapılmakta olup, diğer temsilcilerden önce haberdar olursunuz. Aynı şekilde sürekli yenilenen ve güncellenen politikaları, kuralları ve güncel haberleri burada bulabilirsiniz.

AvonPara yada Hediye Seçimi: Avon Club ve Elite Club üyeleri ister hediye isterlerse AvonPara kazanıyorlar. Fakat bunun seçimini yapabilmek için her kampanya ilk siparişinizi İnternet üzerinden vermeniz gerekir. Burada karşınızda seçim ekranı çıkacaktır.

Eğitim Bilgileri (Avon Akademi) Bir diğer önemli husus ise özellikle aramıza yeni katılan arkadaşların satışlar hakkında bilgi ve ürünleri, kullanım talimatları ve ipuçlarını bulacağı eğitim sayfası olmaktadır. Avon Akademi İnternet üzerinden ücretsiz eğitim fırsatı sunmaktadır.

Değerli arkadaşlar konu hakkında aktaracaklarımız şimdilik bu kadar olup, bildiğiniz gibi sizden gelen sorulara sürekli yanıt veriyoruz. Bu hususta bilgi ve yardım almak isterseniz aşağıdaki soru ve yorum formundan bizlere iletin.

admin
1
admin

Bize Mesaj Yazın