• Tel: 0533 395 81 05
 • avonevi@hotmail.com

Avon Temsilci Ol

ÜCRETSİZ AVON TEMSİLCİSİ OL

Ücretsiz Avon Kataloğu

Ücretsiz Avon Numuneler

Farklı Satış Stratejileri

İLETİŞİM NUMARASI: 0533 395 81 05

Adınız Soyadınız (Gerekli)

TC Kimlik No (Gerekli)

Telefon Numaranız (Gerekli)

Doğum Tarihiniz

Adres Bilgileri

Ücretsiz AVON Kataloğu İsterseniz Kargo Adres Bilgilerinizi Yazınız

Avona üye ol seçeneğini kullandıktan sonra kazanmaya başlamak için yapmanız gereken sizinle iletişime geçmemizi beklemek. Bu genellikle 1 saat içinde tamamlanmaktadır. Avona üye olmakişte bu kadar basit.

Avon temsilcisi olarak kazanmaya başlamak sadece yukarıdaki iletişim formunu doldurmak kadar kolay. Sonrasında dakikalar içerisinde üst düzey yetkilimiz sizinle iletişime geçerek nasıl daha fazla kazanacağınızı, neler yapmanız gerektiğini, satış tekniklerini, yakalayabileceğiniz fırsatları anlatacak.

Avona üye ol

 • Dakikalar İçinde Üyelik : Avona üye olmak için sitemizdeki formu doldurmanız yeterli. Dakikalar içinde üyeliğiniz tamamlanmış olacak. Daha hızlı ve etkili bir satış için sizinle iletişime geçilerek detayları anlatacağız. Böylece anında satışa başlayacaksınız.
 • HEDİYE Katalog ve Numuneler : Üyeliğiniz formu doldurduktan sonra hemen başlayacak. Sonrasında ise satış yapmaya başlayacaksınız. Başka hiç bir şeyi beklemeniz gerekmiyor. Daha kolay ve etkili satış yapmanız için normalde para ile satılan avon kataloğunu size hediye olarak yollayacağız. Ayrıca satışınızı çok hızlandıracak avon numune paketi de size yeni üyelik için hediyemiz olacak.
 • Hep Birlikte Kazanacağız : 1100 Kişiyi aşan temsilci grubumuz Türkiye’nin her yerinde yardımlaşarak kazanıyor. Çünkü birbirimize verdiğimiz destek sayesinde hepimiz kazanıyoruz. “Kazandırdıkça Kazanırsın” prensibi bizim grubumuzda değişmeyecek ana prensiptir.
 • Kendi Yaşamınızı Belirleyin : Avon; ne kadar satış yapacağınıza, ne kadar çalışacağınıza kendinizin karar verebileceği bir çalışma alanıdır. Daha verimli çalışarak başkalarının 8 saatte yaptığını siz 2 saatte yapabilirsiniz. Ayrıca kendi yaşamını belirlemek için avona üye olmanız yeterli.

Avona üye olmak için SSS

  • Avona nasıl üye olunur ?

Avona üye olmak için yapmanız gereken daha önce temsilci olmuş birisinin size vereceği formu doldurmaktır. Avona üye olmak isteyen bir çok temsilci adayımız form doldurma işlemi uzun sürdüğü için sorun yaşayabilmektedirler. Sitemiz üzerinden doldurduğunuz form ile sadece bir kaç satır bilgi vererek Avona üye olma işleminin gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Biz fiziki formu sizin yerinize dolduruyoruz.

  • Avona üyelik şartları

Avona üye olmak için 18 yaşını doldurmuş olmanız gerekmektedir. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için ekstra bir istek gerekmemektedir.

  • Avona üye olmak için ne gerekli ?

Avona üye olmak için sitemizde bulunan avona üyelik formunu doldurmanız yeterlidir. Sizden istenen bilgileri eksiksiz olarak doldurduğunuz da kısa sürede avona üyeliğiniz tamamlanmış olacaktır.

  • Avona üye olmak ücretli mi ?

Avona üye olmak için hiç bir ücret yatırmanız gerekmiyor. Ayrıca ücretli olan katalog ve numuneleri sitemiz üzerinden üye olanlara hediye olarak göndermekteyiz.

HEDİYELERİMİZ

Avona üye ol seçeneğini sitemizde kullanırsanız size hediye olarak avon kataloğu yollayacağız. Ayrıca bize özel avon satış stratejileri ile normalin yüzde 25’i kadar uğraşarak kazancınızı katlayacaksınız. Hemen satışa başlamanız için size avon numunelerini de hediye edeceğiz.

Avon Temsilci Başvuru Formu

Yukarıdaki avona üye olma ve avona üyelik hakkında bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Anında Üyelik Hizmeti : Avona üye ol seçeneği için formu doldurduğunuz anda üyeliğinizin aktif olması için gereken adımları gerçekleştiriyoruz. Normal şartlarda sizin doldurmanız gereken formları ve uygulamanız gereken işlemleri sizin yerinize yaparak zaman kaybetmeden üye oluyorsunuz.

 • Hemen Satışa Başlamanız İçin Hediyeler :  Avona üye olduktan sonra en büyük sorun nereden başlanacağı bilinmiyor. Size içinde bulunan kampanyanın kataloğunu ücretsiz olarak yolluyoruz. Ayrıca hediyeler bununla da bitmiyor. Satışlara anlık olarak başlamanız için hediye numuneler yolluyoruz ve siz bunları potansiyel müşterilerinize deneterek satışlarınızı yapıyorsunuz. Satışlarınızı hızlandırmak için ise özel geliştirdiğimiz satış taktiklerini isterseniz sizinle paylaşıyoruz.
 • Kazandırmak İçin Buradayız : 1100 Kişiden fazla temsilciden oluşan bir ekibimiz var. Bütün ekibin düşüncesi ve sloganımız “Kazandırdıkça Kazanırsın”. Onun için aklınıza takılan soruların çözülmesi, başaramadığınız yerde size yardım edilmesi bizim grubumuzda çok kolay oluyor.
 • Kendi Hayatınızı Kazanın : Biz insanların kendi hayatını kimseye muhtaç olmadan kazanmasını istiyoruz. Kendi hayatını kazanmak isteyen kadın olursa ona bakışımız daha pozitif anlamda farklı oluyor. Yardımcı olmak için elimizden ne geliyorsa yapıyoruz.

Başarının ne olduğu sorusuna bir çok insan farklı cevaplar verecektir. Başarılı olan insanlar her zaman bir işe başlarken eğer yapamazsam ne olacak diye düşünenler değil, başardığında kendisine bu işin katacaklarını düşünen ve bilen insanlardır. Başarı isteyen birisinin ön yargı ve korkularından kurtulması gerekir. Kendi ayaklarının üzerinde durma, yaşam heyecanı, yaşamı sevme ve yeni bir başlangıca inanmak ise başarılı bir yol için ilk atılacak adımlardır.

Avona üye ol seçeneği ile hayallerini bile kuramadığınız şeyleri başarabilir, yapamadığınız bir çok şeyi gerçekleştirebilirsiniz. Avon temsilcisi olarak sizde hemen kazanmaya başlayabilir, kendi başarılı dünyanızı oluşturabilirsiniz.
Başarıyı inşa ederken seçtiğiniz yol ve size yol göstericileriniz çok önemlidir. AVON ile daha fazla kazanmanın yollarının, kendi ayaklarınızın üzerinde daha fazla öz güvenle yaşamanın anahtarının aslında sadece sizden geçtiğini göstermek istiyoruz. Bunun için yapmanız gereken tek şey kayıt formundan avona kayıt ol seçeneğini kullanmak.
Avon temsilcisi olma konusundan daha çok size kazandıracak olan yol gösterimlerimiz olacaktır. Bire bir iletişim, yüksek motivasyon ve satış teknikleri ile girdiğiniz bu yolda kazandıklarınız siz bile şaşıracaksınız. Takımımızda yaklaşık olarak 1050’den fazla temsilcimiz bulunmakta. Türkiye’nin her yerinde olan öncülerimiz ile sizinle bire bir iletişim halinde olarak avonla daha fazla kazanmanın yollarını sizlere aktaracağız.

AVON BİZE NELER SAĞLAR

Avona kayıt olma tamamen ÜCRETSİZDİR. Bir çok şirket gibi uçuk giriş ücretleri ile kullanıcısını yormaz. Üye olmak için yapmanız gereken tek şey avona kayıt olma formunu doldurarak sizinle iletişime geçmemizi sağlamanız.
Avon kar oranı çok yüksektir. Ortalama olarak sattığınız ürünlerin 3’te 1’i size kalır. %33’lük bir kar yüzdesi mevcuttur. Yani 3000 liralık bir satış yaptığınızda 1000 lira gibi bir para kazanmış olacaksınız. Asgari ücretten bile fazla bir rakamı, işe gitme zorunluluğu olmadan, istediğiniz saatte çalışarak, sizi sınırlandıran insanlar olmadan çok rahat kazanabileceksiniz.
Kazancınız sadece bu kadarla sınırlı değil. Sattığınız ürünlerden puanlar kazanacaksınız.Kazandığınız puanlarla Avon Panaroma katalogundan istediğiniz ürünü alabilirsiniz.
Avon sistemi başarının ödüllendirildiği bir sistemdir. Sürekli olarak verilen hediyelerle çok büyük hediyeler kazanmanız mümkün. Ev ve araba gibi hayalinizi süsleyen şeyler size çok uzak değil. Nereden mi biliyoruz. Çünkü biz arabayı kazandık. Sizde kazanmaya başlamak istiyorsanız aşağıdaki formu doldurarak kazanmaya başlayabilirsiniz.

İnsanların yaşamlarını değiştirmek için bir çok fırsat ellerine geçer. Avona üye ol fırsatını sizlere sunuyoruz. Avona üye olmak ise tamamen ücretsiz. 130 yıldır kesintisiz olarak faaliyet gösteren Avon satışlarını sadece temsilci olan kişiler satabilir. Katalog üzerinden yapılacak satışlara katılmak için avona üye olma formunu doldurmanız yeterli. Ücretsiz katalogunuzu hesabınıza hediye olarak yollayacağız.
Avon temsilcisi olmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Yaşamınızı değiştirecek fırsatları ayağınıza kadar getirdik. Avona üye ol seçeneğini bizimle kullanırsanız 1100 kişiden oluşan temsilci heyetimiz size yardımcı olabilir. Kazanmak için tek yapmanız gereken üstteki formu doldurmak.
Avon temsilcisi olmak için sizleri de ekibimize bekleriz. Formu doldurduktan sonra istediğiniz saat aralığında sizlere ulaşarak üyeliğinizin onaylandığını bildireceğiz. Sonrasında ise adresinize bizim hediyemiz olan katalogları yollayacağız.